291.190.24H Пила HM D=190 F=20 Z=24 K=2,6/1,6
Характеристики:
  • Кількість зубiв: 24
  • Ширина пропила: 2.6
  • Товщина диска: 1,6 мм
  • Посадковий діаметр: 20 мм
  • Діаметр диска: 190 мм
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
На складі 1
Код 291.190.24H
Ширина пропила
2.6
Товщина диска
Посадковий діаметр
20 мм