285.160.28H Пила HM D=160 F=20 Z=28
Характеристики:
  • Кількість зубiв: 28
  • Посадковий діаметр: 20 мм
  • Діаметр диска: 160 мм
  • Тип: Пили для електроінструментів
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
На складі 1
Код 285.160.28H
Бренд Cmt
    Покупка частинами (від 1000грн)
Кількість зубiв
28
Посадковий діаметр
20 мм