288.120.24H Пила підрізна однокорп. HM D=120 F=20 Z=24 K=3,1-4,0
Характеристики:
  • Кількість зубiв: 24
  • Товщина диска: 2,5 мм
  • Посадковий діаметр: 20 мм
  • Діаметр диска: 120 мм
  • Тип: Пили підрізні
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
На складі 1
Код 288.120.24H
Бренд Cmt
    Покупка частинами (від 1000грн)
Кількість зубiв
24
Товщина диска
Посадковий діаметр
20 мм