288.125.24H1 Пила підрізна однокорп. HM D=125 F=20 Z=24 K=3,4-4,2
Характеристики:
  • Кількість зубiв: 24
  • Товщина диска: 2,5 мм
  • Посадковий діаметр: 20 мм
  • Діаметр диска: 125 мм
На складі 1
Код 288.125.24H1
Посадковий діаметр
20 мм