288.125.24Q Пила підрізна однокорп. HM D=125 F=45 Z=24 K=4,3-5,5
Характеристики:
  • Кількість зубiв: 24
  • Посадковий діаметр: 45 мм
  • Діаметр диска: 125 мм
На складі 1
Код 288.125.24Q
Посадковий діаметр
45 мм