292.160.56H Пила HM 160x20x2,2/1,6 Z=56
Характеристики:
  • Кількість зубiв: 56
  • Ширина пропила: 2.2
  • Товщина диска: 1,6 мм
  • Посадковий діаметр: 20 мм
  • Діаметр диска: 160 мм
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
На складі 1
Код 292.160.56H
Кількість зубiв
56
Посадковий діаметр
20 мм