296.165.56H Пила HW D=165 F=20 Z=56 K=2,2/1,6
Характеристики:
  • Кількість зубiв: 56
  • Ширина пропила: 2.2
  • Товщина диска: 1,6 мм
  • Посадковий діаметр: 20 мм
  • Діаметр диска: 165 мм
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
На складі 1
Код 296.165.56H
Кількість зубiв
56
Ширина пропила
2.2
Товщина диска
Посадковий діаметр
20 мм