Торцювальна пила Zipper ZI-KGS250-310
Характеристики:
  • Ширина пропила 45°: 215 мм
  • Ширина пропила 90°: 310 мм
  • Кут пропилу: 45°
  • Глубина пропила 45°, мм: 50 мм
  • Кількість зубiв: 36 шт
Є на складі (Відправка 5-14 днів)
На складі 1
Код ZI-KGS250-310
Бренд Zipper
Для підвищення безпеки і комфорту працівника є світлодіодне освітлення. Дана торцева пила має високий обертний момент 4500 оборотів в хвилину і великий запас потужність 1800 Вт. Ріжучий елемент - це твердосплавний диск, діаметром 250 мм, з максимальною глибиною різу 85 мм. Кут нахилу пильного полотна і робочого столу складає 45 градусів. Ергономічна ручка і транспортувальний замок роблять роботу з цим інструментом зручною і безпечною. А для підтримки чистоти передбачена можливість підключати пилосос або пилозбірник для збору стружки.
Особливості:
  • твердосплавний диск в процесі різу під прямим кутом занурюється на глибину до 85 мм;
  • мотор з повітряним охолодженням витримує інтенсивні і тривалі навантаження;
Чому Zipper?
- Широкий модельний ряд
- Дуже зручний і сучасний дизайн
- Ціна є однією з найдоступніших на ринку України
215 мм
Ширина пропила 90°
310 мм
Кут пропилу
50 мм
Кількість зубiв
36 шт
Глибина пропилу
85 мм
Посадковий діаметр
30 мм