Циркулярна пила для колод (дроворіз) Zipper ZI-WP700TN
Характеристики:
  • Мощность мотора S6: 5000 S2
  • Режущая способность круглого леса: макс ø250 (L = 300-1000 мм)
  • Габарити (Д x Ш x В): 750х1075х1140 мм
  • Установочні розміри: 1175x700x1185 мм
  • Рівень звукового тиску, дБ (A): 101 дБ
Є на складі (Відправка 5-14 днів)
На складі 1
Код ZI-WP700TN
Бренд Zipper
    Покупка частинами (від 1000грн)
ОСОБЛИВОСТІ:
ПРИЗНАЧЕННЯ:
 Zipper ZI-WP700TN - призначений для розпилу колод довжиною до 1500 мм і діаметром до 250 мм.
ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
ПЕРЕВАГИ ZI-WP700TN:
  • значна кількість обертів прискорює різ колод з різносортної деревини;
  • довжина різання хв. / макс .: 250 - 1500 мм;
  • 64-зубий диск діаметром 700 мм з міцного металу з високою стійкістю до зносу довго зберігає ріжучі властивості;
  • є інструмент для заміни пилкового диска;
  • колеса для пересування циркулярної пилки;
  • жорстка стійка конструкція не перекинеться в завантаженому стані;
  • интегрирован инвертор фазы.
Чому Zipper?
- Широкий модельний ряд;
- Зручний і сучасний дизайн;
- Ціна є однією з найдоступніших на ринку України;
- Сертифікація ЄС.
Мощность мотора S6
5000 S2
Режущая способность круглого леса
макс ø250 (L = 300-1000 мм)
Габарити (Д x Ш x В)
750х1075х1140 мм
Установочні розміри
1175x700x1185 мм
Рівень звукового тиску, дБ (A)
Розміри установки, мм.:
1175x700x1185 мм
Посадковий діаметр
30 мм
Довжина різання
250 - 1500 мм