Світлодіодна лампа VISION-10 10W GU10 4200К дімеруюча
Характеристики:
  • Цоколь: GU 10
  • Кут: 38°
  • Ресурс роботи: 25.000 Hrs
  • Світ. Потік Lm: 800 lm
  • Колірна температура світла: 4200K
Ціну уточнюйте
Десь 2-4 дні
На складі 1
Код 001-022-0010-060
Бренд Horoz Electric
Бажаєте купити лампу?  У HOROZ ELECTRIC ми дбаємо, щоб кожен знайшов собі освітлення до вподоби. Наш асортимент включає широкий спектр лампочок за найкращою ціною. Незалежно від того, чи шукаєте ви світлодіодні LED лампи, люмінесцентні та галогенові лампи, ви можете знайти їх в HOROZ ELECTRIC. Відповідне освітлення є не лише елементом інтер’єру будь-якої квартири, офісу чи комерційного приміщення. Світло завжди допомагає створити атмосферу затишку, підкреслити деталі та статус. Якщо ви бажаєте максимально правильно використати освітлення в кімнаті, скомбінуйте декілька видів ламп та світильників. Оберіть наприклад: люстри, точкове освітлення, LED лампи, світлодіодні стрічки, настільні лампи та елементи декору. Світлодіодна лампа VISION-10 - LED лампа з типом колби MR16. Лампа з високою енергоефективністю та світловіддачею. Потужність лампи – 10 Вт. , що відповідає лампі розжарювання в 80 Вт. Особливістю цієї лампи є наявність спеціального пристрою – димера, який встановлюють на стіну. Він служить в якості вимикача та регулює яскравість освітлення. В VISION поворотно-штирковий цоколь GU10. Головною його відмінністю є наявність розширених контактних елементів, що забезпечує щільну фіксацію в патроні. Лампа з цоколем GU10 - ідеальний варіант для умов, коли звичайна лампа може несподівано припинити роботу (викрутитися, пошкодитися через вібрації та дії інших зовнішніх чинників). Такий тип лампочки створює спрямований пучок світла, тому підходять для акцентованого освітлення. Купити світлодіодні лампи MR16 з цоколем GU10 рекомендуємо для кухонних меблів, витяжок та торговельного обладнання. Також лампа підходить для для внутрішнього підсвічування меблів, робочих поверхонь, раковин, шаф, вбудованих світильників і т.д. За рахунок димера - лампа дає можливість знизити яскравість освітлення перед сном чи змінити світлову картину приміщення. Краще підійде для освітлення невеликих приміщень або як додаткове джерело освітлення чи підсвітка елементів інтер'єру. Ця LED лампа з рівним комфортним для очей світлом, без пульсацій, що в свою чергу не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан. Вбудовані світлодіоди генерують приємне денне світіння з колірною температурою 4200К, яке є універсалим варіантом ілюмінації. Особливості: ⦁ До складу не входить ртуть та інші шкідливі речовини. ⦁ Економне споживання електрики ⦁ Пожежобезпечна, завдяки низькому нагріванню діоду ⦁ Висока енергоефективність ⦁ Довговічна - 25.000 год ⦁ Вид цоколя GU10 - забезпечує щільну фіксацію в патроні. ⦁ Невеликого розміру, що дозволяє поєднувати кілька лампочок і дає свободу для експериментів з освітленням в інтер'єрі. ⦁ Поворотний тип з'єднання з патроном лампи ⦁ Можливість регулювати яскравість освітлення Якщо вам зручно купувати онлайн у вас є можливість замовити та одразу оплатити замовлення на нашому сайті. Для ще простішого пошуку ви знайдете фільтри за стилем, призначенням, розміром, потужністю, вартістю, тощо. Приємних покупок з HOROZ ELECTRIC.
Цоколь
GU 10
Кут
38°
Ресурс роботи
25.000 Hrs
Світ. Потік Lm
800 lm
Колірна температура світла
4200K
Розміри
54мм х ø50мм
Виробник
HOROZ ELECTRIC
Потужність
Напруга живлення
Поки немає коментарів
Написати відгук
Виробник
Horoz Electric Horoz Electric Horoz Electric
Цоколь
GU 10 GU 10 GU 10
Кут
Ресурс роботи
25.000 Hrs 25.000 Hrs 25.000 Hrs
Світ. Потік Lm
800 lm
480 lm 800 lm 480 lm
Колірна температура світла
6400K 4200K 4200K
Розміри
54мм х ø50мм
54мм х ø50мм 54мм х ø50мм 54мм х ø50мм
Потужність
10 Вт
6W 8W 6W
Напруга живлення
від мережі (220 В)
від мережі (220 В) від мережі (220 В) від мережі (220 В)