Садовий подрібнювач Zipper ZI-GHAS2800
Характеристики:
  • Мощность мотора S6: 2800 Вт
  • Габарити (Д x Ш x В): 387х600х445 мм
  • Мощность мотора S1: 2400 Вт
  • Рівень звукового тиску, дБ (A): 71,7 Дб
  • Стан: Новое
Є на складі (Відправка 5-14 днів)
На складі 1
Код ZI-GHAS2800
Бренд Zipper
    Покупка частинами (від 1000грн)
ПРИЗНАЧЕННЯ:
Садовий подрібнювач Zipper ZI-GHAS2800 подрібнює дерев'яні відходи та гілки діаметром не більше 44 мм, дозволяючи утилізувати рослинне сміття після відходу за садом і прибудинковою територією, а також обрізки і бракованого пиломатеріалу.
ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
  • моторний блок закритого типу знаходиться під міцним кожухом, який є захистом від засмічення;
  • леза ріжучих елементів зберігають гостроту довгий час, не деформуючись;
  • конструкція приймального отвору забезпечує комфортне занурення оброблюваного матеріалу;
  • тріски скидаються в контейнер для підтримання території в порядку;
  • 50-літровий бачок дозволить довгий час працювати без спустошення;
  • швидкий викид подрібненої маси;
  • прорезинена колісна пара служить для перекочування апарату;
  • металеві опори забезпечують стійкість шредера.
3 причини придбати Zipper ZI-GHAS2800:
  2. Відсутність шкідливих викидів зробило агрегат затребуваним в житловій зоні;
  • Широкий модельний ряд
  • Практичний і сучасний дизайн
  • Ціна є однією з найдоступніших на ринку України.
Мощность мотора S6
2800 Вт
Габарити (Д x Ш x В)
387х600х445 мм
Мощность мотора S1
2400 Вт