Садовий подрібнювач Zipper ZI-HAEK4100
Характеристики:
  • Габарити (Д x Ш x В): 387х600х445 мм
  • Оборотов двигателя: 3600 об мин
  • Оборотов лопасти: 2400 об мин
  • Мощность мотора S1: 4100 Вт
  • Ріжучий механізм: Ножевой
Є на складі (Відправка 5-14 днів)
На складі 1
Код ZI-HAEK4100
Бренд Zipper
ПРИЗНАЧЕННЯ:
Садовий подрібнювач Zipper ZI-HAEK4100 перемелює дерев'яні відходи та гілки діаметром до 100 мм, дозволяючи утилізувати рослинне сміття після догляду за садом та прибудинковою територією, а також обрізки та брак пиломатеріалу.
ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
ОСОБЛИВОСТІ ZI-HAEK4100:
  • Бензиновий подрібнювач;
  • Немає потреби підключати до мережі;
  • Діаметр різу - 100 мм;
  • Економічний режим споживання бензину при відмінній продуктивності;
  • Дроблення деревини діаметром до 10 см відкриває великі горизонти для застосування установки;
  • Шасі в стандартній комплектації;
  • Пара реверсивних ножів, які з легкістю впораються з самої твердою деревиною;
  • Оснащений бензиновим 4-и тактним двигуном Loncin потужністю 2400 об / хв ріжучого вузла;
Чому Zipper?
- Широкий модельний ряд
- Надійний всесвітньо відомий двигун Loncin
- Дуже зручний і сучасний дизайн
- Ціна є однією з найдоступніших на ринку України
Габарити (Д x Ш x В)
387х600х445 мм 570х890х870
Оборотов двигателя
Оборотов лопасти
Мощность мотора S1
4100 Вт