Акумуляторная пила для гілок Zipper ZI-HET40V-AKKU
Характеристики:
  • Скорость резания, м/сек: 6
  • Довжина полотна: 200
  • Скорость резания: 6
  • Наявність телескопічної штанги: Да
  • Довжина штанги: 3
Є на складі (Відправка 5-14 днів)
На складі 1
Код ZI-HET40V-AKKU
Бренд Zipper
    Покупка частинами (від 1000грн)
Особливості:
  • ефективна робота і відсутність обмежень через надокучливих кабелів, при напрузі в 40V
  • високоякісний 8-дюймовий меч і ланцюг OREGON завдовжки 200 мм
  • високоякісний і легкий алюмінієвий вал, а також оптимальний баланс положення
  • Додатковий комфорт завдяки м'якому захоплення, перешкоджає вібрації
  • Загальна довжина 2-3 м
  • Максимальна толщина вузла 190 мм