Тример для трави Zipper ZI-RTR40V-AKKU
Характеристики:
  • Кассета для наматывания лески: 1,6 мм
  • Обороты ленты: 7500 об / мин
  • Габарити (Д x Ш x В): 585х770х280 мм
  • Ширина скошування: 300 мм
  • Час заряду акумулятора: ~ 50 мин.
Є на складі (Відправка 5-14 днів)
На складі 1
Код ZI-RTR40V-AKKU
Бренд Zipper
Акумуляторний тример ZIPPER ZI-RTR40V акуратно стриже траву в самих важкодоступних місцях саду або присадибній ділянці. З ним Ви легко впораєтеся з травою між квітниками, біля басейну, на дитячих майданчиках. І Вам не треба думати де знайти розетку, адже потужний 40 В акумулятор тримає заряд близько 50 хвилин. Для того, щоб почати працювати досить натиснути одну кнопку.
З цим пристроєм легко впораються навіть жінки, адже його вага всього лише трохи більше 3 кг.
Не дивлячись на свої маленькі розміри ця модель триммера за раз скошує смугу шириною 300 мм, а обороти двигуна можуть досягати 7 500 в хвилину.
Зручна рукоятка Soft-Grip робить покіс трави приємним і легким, Ви забудете про втому рук.
Чому Zipper?
- Широкий модельний ряд
- Дуже зручний і сучасний дизайн
- Ціна є однією з найдоступніших на ринку України
Кассета для наматывания лески
1,6 мм
Обороты ленты
Габарити (Д x Ш x В)
585х770х280 мм
Ширина скошування
300 мм