Акумуляторний кущоріз Zipper ZI-HEK40V-AKKU
Характеристики:
  • Стан: Новое
  • Тип: Акумуляторний
  • Напруга живлення: 40 В постоянного тока
  • Вага+: 4 кг
Є на складі (Відправка 5-14 днів)
На складі 1
Код ZI-HEK40V-AKKU
Бренд Zipper
    Покупка частинами (від 1000грн)
Переваги даної моделі кустореза:
  • Потужний 40 В акумулятор.
  •  Мобільність, за рахунок невеликої ваги, кущоріз легко переносити.
  • Повний заряд акумулятора розрахований на роботу, протягом 60 хвилин.
  • Довжина ножиць (550 мм) і товщина різу (близько 22 мм) дозволяє стригти живоплоти з будь-яких сортів чагарників, будь-якої ширини і висоти, завдаючи мінімальні пошкодження рослині.