Тример для трави Zipper ZI-RMRTR40V-AKKU
Характеристики:
  • Ширина резки: 370 мм
  • Ємнісьть мішка: 40 л
  • Висота різу: 25-27 мм
  • Рівень звукового тиску, дБ (A): 96 дБ(А)
  • Довжина шини: 6"7"
Ціну уточнюйте
Десь 2-4 дні
На складі 1
Код ZI-RMRTR40V-AKKU
Бренд Zipper
Акумуляторний тример ZI-RMRTR40V-AKKU акуратно стриже траву в самих важкодоступних місцях саду або присадибній ділянці. З ним Ви легко впораєтеся з травою між квітниками, біля басейну, на дитячих майданчиках. І Вам не треба думати де знайти розетку, адже потужний 40 В акумулятор тримає заряд близько 50 хвилин. Для того, щоб почати працювати досить натиснути одну кнопку.
Зручна рукоятка Soft-Grip робить покіс трави приємним і легким, Ви забудете про втому рук.
Чому Zipper?
- Широкий модельний ряд
- Дуже зручний і сучасний дизайн
- Ціна є однією з найдоступніших на ринку України
Ширина резки
370 мм
Ємнісьть мішка
40 л
Висота різу
Рівень звукового тиску, дБ (A)
96 дБ(А)
Довжина шини
6"7"