Світлодіодний світильник вуличний LAGUNA-100
Характеристики:
  • Сонячна панель: Polysilicon, 6V/16W
  • Розсіювач: Скло
  • Висота встановлення: 3-4м
  • Кут: 120°
  • Корпус: Метал
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
На складі 1
Код 074-006-0100-020
Бренд Horoz Electric
Сонячна панель
Polysilicon, 6V/16W
Розсіювач
Скло
Висота встановлення
3-4м
Кут
120°
Корпус
Метал
Ресурс роботи
50.000 Hrs
Світ. Потік Lm
1300 lm
Ступінь захисту, IP
IP65
Колірна температура світла
6400K
Розміри
185мм х 444мм х 63мм
Колір
Чорний
Виробник
HOROZ ELECTRIC
Потужність
Тип аккумулятора
3x3.2V 5Ah Lithium Iron Phosphate
Поки немає коментарів
Написати відгук
Виробник
Horoz Electric Horoz Electric
Сонячна панель
Polysilicon, 6V/16W
Polysilicon, 6V/12W Polysilicon, 6V/33W
Розсіювач
Скло
Скло Скло
Висота встановлення
4-5м
Кут
Корпус
Метал
Метал Метал
Ресурс роботи
50.000 Hrs
50.000 Hrs 50.000 Hrs
Світ. Потік Lm
1300 lm
950 Lm 2050 Lm
Ступінь захисту, IP
IP65
IP 65 IP65 IP 65 IP65
Колірна температура світла
6400K
6400 K 6400K 6400 K 6400K
Розміри
185мм х 444мм х 63мм
160мм х 378мм х 63мм 378 мм * 160 мм * 63мм, батарея: 340 мм * 290 мм * 17мм, ДхШхВ 230мм х 575мм х 75мм 444 мм * 185 мм * 63мм, батарея: 645мм * 350 мм * 17мм ДхШхВ
Колір
Чорний
Чорний Чорний
HOROZ ELECTRIC HOROZ ELECTRIC
Потужність
100 Вт
50 Вт 50W 200 Вт
Тип аккумулятора
2x3.2V 5Ah Lithium Iron Phosphate 5x3.2V 5Ah Lithium Iron Phosphate