Світлодіодний світильник вуличний LAGUNA-50
Характеристики:
  • Сонячна панель: Polysilicon, 6V/12W
  • Розсіювач: Скло
  • Висота встановлення:
  • Аналог лампи розжарювання: 400 W
Код 074-006-0050-020
Бренд Horoz Electric
Сонячна панель
Polysilicon, 6V/12W
Висота встановлення
Аналог лампи розжарювання
400 W
Строк служби
Тип світлодіодів
SMD LED
Кут
Додатково
Солнечная панель: 6V / 12W (Polysilicon) Время зарядки: 4-6 ч. Время освещения: 12-15 ч Высота установки: 3м.
Світ. Потік Lm
950 Lm
Ступінь захисту, IP
IP 65 IP65
Колірна температура світла
6400 K 6400K
Розміри
160мм х 378мм х 63мм 378 мм * 160 мм * 63мм, батарея: 340 мм * 290 мм * 17мм, ДхШхВ
Колір
Чорний
Кількість одиниць у наборі
1 шт
Матеріал корпуса
алюминий, стекло
Гарантія
24 місяців
Потужність
Напруга живлення
Тип аккумулятора
2x3.2V 5Ah Lithium Iron Phosphate
Поки немає коментарів
Написати відгук
Сонячна панель
Polysilicon, 6V/12W
Polysilicon, 6V/16W Polysilicon, 6V/33W
Висота встановлення
Аналог лампи розжарювання
400 W
1600 W
Строк служби
Тип світлодіодів
SMD LED
Кут
Додатково
Солнечная панель: 6V/33W(Polysilicon) Время зарядки: 4-6 ч. Время освещения: 12-15 ч Высота установки: 5м.
Світ. Потік Lm
950 Lm
1300 lm 2050 Lm
Ступінь захисту, IP
IP 65 IP65
IP65 IP 65 IP65
Колірна температура світла
6400 K 6400K
6400K 6400 K 6400K
Розміри
185мм х 444мм х 63мм 230мм х 575мм х 75мм 444 мм * 185 мм * 63мм, батарея: 645мм * 350 мм * 17мм ДхШхВ
Чорний Чорний
Кількість одиниць у наборі
Матеріал корпуса
алюминий, стекло
Гарантія
24 місяців
HOROZ ELECTRIC HOROZ ELECTRIC
Потужність
50 Вт 50W
100 Вт 200 Вт
Напруга живлення
3.2V/5Ah x 2 Lithium Iron Phosphate
3.2V/5Ah x 5 Lithium Iron Phosphate
Тип аккумулятора
3x3.2V 5Ah Lithium Iron Phosphate 5x3.2V 5Ah Lithium Iron Phosphate