Машина відрізна акумуляторна MILWAUKEE, M18 FCOS230-0, Ø230мм
Характеристики:
  • Можливість установки на візок: ні
  • Габарити (Д x Ш x В): 670х291х345 мм
  • Штрих-Код: 4058546295950
  • Глибина пропилу: 85 мм
  • Клас інструмента: Професійний
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
На складі 1
Код 4933471696
Бренд Milwaukee
Особливості та переваги моделі M18 FCOS230-0 (4933471696):
3 причини купити Milwaukee M18 FCOS230-0 (4933471696):
Система двостороннього підключення води для мокрого різання без пилоутворення та перегріву оснастки;
Електропривод дозволяє працювати в закритих приміщеннях, що погано провітрюються;
Можливість установки на візок
ні
Габарити (Д x Ш x В)
670х291х345 мм
Штрих-Код
Глибина пропилу
85 мм