Машина прочисна акумуляторна ранцева MILWAUKEE, M18 FFSDC13-0
Характеристики:
  • Максимальний діаметр труби: 100 мм
  • Кількість акумуляторів в комплекті: немає в комплекті
  • Штрих-Код: 4058546028800
  • Клас інструмента: Професійний
  • Країна походження: США/Німеччина
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
На складі 1
Код 4933459708
Бренд Milwaukee
Прочистна машина Milwaukee M18 FUEL FFSDC13-0 усуне засмічення, що забивають каналізацію, скупчення яких згодом накопичуються на внутрішніх стінках і заважають водовідведенню. Акумуляторна версія оптимальна для внутрішнього та зовнішнього розведення стоків. Особливості та переваги моделі M18 FUEL FFSDC13-0 (4933459708): двигун безщіткового типу POWERSTATE має велику потужність, довгий ресурс, не нагрівається в процесі роботи; 15-метровий трос сумісний з функціональними насадками та ефективно видаляє жирові та побутові відкладення, волосся, різне сміття; електроніка REDLINK PLUS попередить перевантаження мотора та АКБ, збільшує продуктивність; підключення барабана або подовжувача до 30 м із фіксатором SWITCH PACK проводиться без допоміжних пристроїв; довговічна клавіша з нековзним покриттям; швидкодіючий гальмо коригує обертання барабанного механізму для точного управління; змінне оснащення підвішується на спеціальному кріпленні; оптимізоване споживання енергії живлячих батарей. 3 причини купити Milwaukee M18 FUEL FFSDC13-0 (4933459708): Пробивка труб діаметром до 75 мм розширює сферу застосування; Працює від АКБ напругою 18В, що взаємозамінні з іншими бездротовими пристроями цієї компанії; Ремінне оснащення дозволить комфортно працювати в підвалах та горищних приміщеннях, переміщати обладнання з вільними руками. Читати докладніше
Максимальний діаметр труби
100 мм
Кількість акумуляторів в комплекті
немає в комплекті
Штрих-Код
Клас інструмента
Країна походження
США/Німеччина
Тип упаковки
Швидкість обертання
250 об/хв
Комплектація
- Ранец; - барабан; - тросик, 15 м (1х13 мм); - набор насадок и съемников; - инструкция по эксплуатации; - гарантийный талон; *аккумулятор и зарядное устройство не входят в комлект поставки