Точило 200мм 400Вт 230В з підсвіткою MD3220AL-1 200*20*16
Характеристики:
  • Вага верстата, кг: 11
  • Товщина диска: 20
  • Посадковий діаметр: 16 мм
  • Потужність двигуна: 400
  • Країна торгової марки: Китай
Є на складі (Відправка 1-2 днів)
На складі 1
Код MD3220AL-1
Бренд Gtm
Точильний верстат MD3220AL-1 TM Vulkan - це надійний інструмент для заточування і шліфування виробів з матеріалів різної щільності. Використовується для сухого заточення ножів, доліт, стамесок та інших металевих і не металевих виробів з інших матеріалів. Точильний верстат з встановленим на нього асинхронним двигуном з номінальною потужністю 400 Вт., який не потребує додаткового обслуговування, відрізняється низьким рівнем шуму і вібрацій за рахунок використання якісних підшипників. Для зручності користувача модель оснащена прозорими відбивачами, що захищають очі від іскор і стружки. Даний верстат має міцні захисні кожухи з алюмінієвого литва під тиском і пилозахищений аварійний вимикач на передній стінці корпуса. Точильний верстат простий в обслуговуванні має вагу 11 кг.
Рекомендації до використання:
Переваги точильного верстата Vulkan MD3220AL-1
Живиться від електромережі 220 В, що дозволяє використовувати точило в домашніх умовах
Якісні підшипники забезпечують низький рівень шуму і вібрації під час роботи
Шліфувальні круги можна легко самостійно поміняти або замінити
LED лампа забезпечує додаткове освітлення робочої зони
Верстат оснащений висувним ящиком для зберігання невеликих інструментів
Прозорі відбивачі надійно захищають очі і відкриті ділянки тіла від іскор або розпеченої стружки
Захисні кожухи виготовлені з алюмінієвого сплаву під тиском
На передній стінці корпусу розташований аварійний вимикач
На правому колі різьба права, а на лівому - ліва
Використовується з абразивним кругом діаметром не більше 200 мм
Габарити верстата складають 428х254х295 мм
Точильний верстат важить 11 кг
Технічні характеристики:
Напруга 230 В
Частота 50 Гц
Рівень шуму 77 Дб
Вага верстата, кг
Товщина диска
Посадковий діаметр
16 мм