Точило 150мм 190Вт 230В NBG150/50F 150*20*12.7 Шліфстрічка 50*686
Характеристики:
  • Розмір витратного матеріалу: 50x686 мм
  • Габарити (Д x Ш x В): 410x340x215 мм
  • Посадковий отвір: 12.7 мм
  • Рівень шуму: 74 дБ
  • Товщина диска: 20 мм
Є на складі (Відправка 1-2 днів)
На складі 1
Код NBG150/50F
Бренд Gtm
Штрихкод GTM
    Покупка частинами (від 1000грн)
Точильний верстат з встановленим на нього асинхронним двигуном з номінальною потужністю 250 Вт., який не потребує додаткового обслуговування, відрізняється низьким рівнем шуму і вібрацій за рахунок використання якісних підшипників. Даний верстат має міцні захисні кожухи з алюмінієвого литва під тиском і пилозахищений аварійний вимикач на передній стінці корпуса. Корпус виготовлений зі стійкого литого чавунна, з гумовими ніжками для стійкості точила без вібрації.
Технічні характеристики:
Напруга 230 В
Частота 50 Гц
Діаметр абразивного круга 150 мм
Зернистість абразивного круга 36
Розмір шліфувальної стрічки 50*686 мм
Рівень шуму 74 Дб
Вага 8 кг
Розмір витратного матеріалу
50x686 мм
Габарити (Д x Ш x В)
410x340x215 мм
Посадковий отвір
12.7 мм
Рівень шуму
Товщина диска
Стан товару
Новий
Потужність двигуна
250 Вт