Точило 150мм 520Вт 230В MD150/50HD 150*25*32 Шліфстрічка 50*686
Характеристики:
  • Розмір витратного матеріалу: 50x686 мм
  • Габарити (Д x Ш x В): 480x450x270 мм
  • Посадковий отвір: 32 мм
  • Рівень шуму: 74 дБ
  • Товщина диска: 25 мм
Є на складі (Відправка 1-2 днів)
На складі 1
Код MD150/50HD
Бренд Gtm
Штрихкод GTM
    Покупка частинами (від 1000грн)
Voltage: 230V-50HZ
Input power: 520W
No-load speed: 2950/min
Wheel Size: ?150x25x?32mm
Belt Size: 50x686mm
Heavy duty induction motor
cast aluminum end cover and tool rest
cast iron motor housing and base
Розмір витратного матеріалу
50x686 мм
Габарити (Д x Ш x В)
480x450x270 мм
Посадковий отвір
32 мм
Рівень шуму
74 дБ
Товщина диска
Стан товару
Новий
Потужність двигуна
520 Вт