Світлодіодна лампа CRYSTAL-50 50W E27 6400K
Характеристики:
  • Цоколь: E 27
  • Кут: 200°
  • Ресурс роботи: 25.000 Hrs
  • Світ. Потік Lm: 5350 lm
  • Колірна температура світла: 6400K
В наявності
На складі 1
Код 001-016-1050-010
Бренд Horoz Electric
Штрихкод 8699490920404
Доставка
Самовивіз
  • Сьогодні
    1 шт
Біла Церква
  • вул. Привокзальна, 32А Вокзал
    5 шт
Доставка «Нова пошта»
Вартість відправки замовлення оплачується покупцем за тарифами перевізника.
Кур'єр Нова Пошта
Доставка «Укрпошта»
Оплата
Бажаєте купити лампу?  У HOROZ ELECTRIC ми дбаємо, щоб кожен знайшов собі освітлення до вподоби. Наш асортимент включає широкий спектр лампочок за найкращою ціною. Незалежно від того, чи шукаєте ви світлодіодні LED лампи, люмінесцентні та галогенові лампи, ви можете знайти їх в HOROZ ELECTRIC. Відповідне освітлення є не лише елементом інтер’єру будь-якої квартири, офісу чи комерційного приміщення. Світло завжди допомагає створити атмосферу затишку, підкреслити деталі та статус. Якщо ви бажаєте максимально правильно використати освітлення в кімнаті, скомбінуйте декілька видів ламп та світильників. Оберіть наприклад: люстри, точкове освітлення, LED лампи, світлодіодні стрічки, настільні лампи та елементи декору. Cвітлодіодна лампа CRYSTAL-50 -  LED лампа з матовим рефлектором з кришталевою текстурою. Володіє високою енергоефективністю та світловіддачею. Потужність цієї лампи –50 Вт., що відповідає лампі розжарювання в 400 Вт. Вид цоколя - стандартний гвинтовий - Е27. Купити потужну світлодіодну лампу CRYSTAL-50 рекомендуємо для загального і місцевого освітлення виробничих та промислових приміщень, торгових площ, супермаркетів, виставкових залів. Якщо вам потрібно створити максимально комфортні умови для роботи та освітити: склади, цехи, ангари, підприємства, офіси, тощо, тоді CRYSTAL-50 - це саме те, що ви шукали! Ця LED лампа з яскравим, рівним комфортним для очей світлом, без пульсацій, що в свою чергу не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан. Вбудовані світлодіоди генерують яскраве, холодне світіння з колірною температурою 6400К. Особливості: ⦁ До складу не входить ртуть та інші шкідливі речовини. ⦁ Економне споживання електрики ⦁ Пожежобезпечна, завдяки низькому нагріванню діоду ⦁ Висока енергоефективність ⦁ Довговічна - 25.000 год ⦁ Має антивідблискові дифузори та сітки, щоб яскраво висвітлювати територію ⦁ Освітлює рівномірно, виключаючи появу чорних чи надмірно темних ділянок. Якщо вам зручно купувати онлайн у вас є можливість замовити та одразу оплатити замовлення на нашому сайті. Для ще простішого пошуку ви знайдете фільтри за стилем, призначенням, розміром, потужністю, вартістю, тощо. Приємних покупок з HOROZ ELECTRIC.
Цоколь
E 27
Кут
200°
Ресурс роботи
25.000 Hrs
Світ. Потік Lm
5350 lm
Колірна температура світла
6400K
Розміри
137мм х 146мм