Цанга стандартна серія 10N для WP-17/18/26 Welding Dragon 1.6
Характеристики:
  • Тип горелки: TIG
  • Діаметр отвору: 1.6
  • Довжина+: 50
Немає в наявності
Код 702.0008-1
Бренд Welding Dragon
Цанга стандартна (серія 10N) для WP-17/18/26 Welding Dragon Довжина - 50 мм Матеріал - спец. сплав на мідній основі Цанга є витратником до TIG пальнику, її функція - зафіксувати електрод в пальнику і забезпечити передачу на нього зварювального струму. Конструктивно цанга - це трубка циліндричної форми з осьовими прорізами, які утворюють затискні кулачки. Саме затискання електрода забезпечується додатком до його зовнішньої поверхні осьового зусилля. Цанга встановлюється в корпус цанги і після того, як накручена капа (спеціальний ковпачок), утворюється надійне кріплення для вольфрамового електрода. Розмір цанги підбирається під діаметр електрода, який використовується. Цанга сумісна з пальниками WP-17, WP-18, WP-26, ABITIG GRIP 17, ABITIG 17V, ABITIG GRIP 18, ABITIG GRIP 18SC, ABITIG CRIP 26, ABITIG 26V, TBi-SR-P 17, TBi-SR-P 18, TBi-SR-P 26, TBi-SR-P 26V Цанга, артикул Діаметр отвору, мм 702.0006 1.0 702.0008 1.6 702.0012 2.0 702.0009 2.4 702.0241 3.0 702.0010 3.2 702.0011 4.0