Бурильна установка BMK-260AC 4,8 кВт 560об/хв зі стійкою та нахилом 45°
Є на складі (Відправка 1-2 днів)
На складі 1
Код BMK-260AC
Бренд Gtm
    Покупка частинами (від 1000грн)
Бурильна установка GTM BMK-260AC/45 - електрообладнання для мокрого буріння отворів в бетонних, кам'яних, цегляних і гранітних поверхнях за допомогою алмазних коронок. Представлена модель фіксується на спеціальній стійці (станині), яка входить в стандартну комплектацію. Підключається до системи водяного охолодження і дозволяє проробляти отвори діаметром до 260 мм. Алмазна коронка кріпиться безпосередньо до шпинделя без використання патрона.
Тип двигуна - безщітковий
Підключення - 220В/50Гц
Максимальний діаметр буріння бетону - 260мм
Кількість обертів - 560 об/хв
Хід каретки - 500 мм