Бурильна установка BMK-300/2AC 4,9 кВт 375/590об/хв зі стійкою та нахилом 45°
Характеристики:
  • Станина в комплекті: Немає
  • Захист двигуна: Так
  • Макс. діаметр свердла: 350 мм
  • Свердління під кутом: Так
  • Наявність реверсу: Є
Є на складі (Відправка 1-2 днів)
На складі 1
Код BMK-300/2AC
Бренд Gtm
    Покупка частинами (від 1000грн)
Бурильна установка GTM BMK-300/2AC/45 - електрообладнання для мокрого буріння отворів в бетонних, кам'яних, цегляних і гранітних поверхнях за допомогою алмазних коронок. Представлена модель фіксується на спеціальній стійці (станині), яка входить в стандартну комплектацію. Підключається до системи водяного охолодження і дозволяє проробляти отвори діаметром до 300 мм. Алмазна коронка кріпиться безпосередньо до шпинделя без використання патрона.
Тип двигуна - безщітковий
Підключення - 220В/50Гц
Максимальний діаметр буріння бетону - 300мм
Кількість швидкостей - 2
Хід каретки - 660 мм
Вага - 29 кг
Станина в комплекті
Немає
Захист двигуна
Так
Макс. діаметр свердла
350 мм