Світильник накладний PULSAR-48 48W білий
Характеристики:
  • Кут: 120°
  • Ресурс роботи: 20.000 Hrs
  • Корпус: Метал
  • Світ. Потік Lm: 3800 lm
  • Ступінь захисту, IP: IP20
Ціну уточнюйте
Десь 2-4 дні
На складі 1
Код 056-015-0048-050
Бренд Horoz Electric
Кут
120°
Ресурс роботи
20.000 Hrs
Корпус
Метал
Світ. Потік Lm
3800 lm 4400 lm
Ступінь захисту, IP
IP20
Колірна температура світла
3800K 6400K
Розміри
600мм x 600мм x 38мм