Портативна зарядна станція Zipper ZI-PS1000
Характеристики:
  • Час роботи при макс. навантаженні 1000 В, хв: 60 хв
  • Ємність акумулятора, Вт-год: 999 Вт-год
  • Габарити (Д x Ш x В): 410х295х274 мм
  • Час заряду акумулятора: ~7 год
  • Гарантія: 12 місяців
Немає в наявності
Код ZI-PS1000
Бренд Zipper
Основні моменти:
портативна електростанція для живлення пристрою навіть без доступу до мережі перезаряджається через сонячну панель, адаптер змінного струму підходить для ноутбука, смартфона, GoPro тощо. 1 x AC (230V/50Hz), 3 x USB-QC3.0, 1 x USB-PD і 2 x вихід постійного струму бездротовий зарядний пристрій на 10 Вт. світлодіодне освітлення вихідна потужність (230V AC) 1000 Вт зарядна ємність акумулятора 999 Вт ⁇ год, 500 циклів заряджання
Час роботи при макс. навантаженні 1000 В, хв
60 хв
Ємність акумулятора, Вт-год
999 Вт-год
Габарити (Д x Ш x В)
410х295х274 мм