Зарядний пристрій Zipper ZI-LGR40V-AKKU
Характеристики:
  • Выход: 40 В 2 В
  • Вес стойки: 1 кг
  • Розміри: 210х165х130 мм
  • Час заряду акумулятора: 70 мин
  • Потужність: 100 Вт
Є на складі (Відправка 5-14 днів)
На складі 1
Код ZI-LGR40V-AKKU
Бренд Zipper
Переваги:
Є вбудований настінний кронштейн.
Електронний індикатор зарядки акумулятора.
Джерело живлення - мережа 220 В.
2 виходи по 40 В.
Компактний і легкий.
Зручно брати з собою на відпочинок або в подорож.
Простий у використанні.
Чому Zipper?
- Широкий модельний ряд
- Дуже зручний і сучасний дизайн
- Ціна є однією з найдоступніших на ринку України
Выход
40 В 2 В 40 В / 2 В
Вес стойки
Розміри
210х165х130 мм