Штроборіз-КШМ 2в1 WC125/150/1800 125/150мм, 1800Вт, 7500об/хв, штроба-35/30мм, плавний пуск
Немає в наявності
Код WC125/150/1800
Бренд Gtm
Збільшена глибина різання -35мм, посилений двоступеневий редуктор, для збільшення крутного моменту, потужність -1800вт, частота обертання об/хв 7500, Діаметр диска в режимі штроборізу - 125мм, в режимі КШМ - 150мм, розмір штроби -30х35мм. Захист від перевантаження, електронна підтримка обертів зі збільшенням навантаження, захист від повторного включення, плавний пуск, захисту двигуна від пилу. Броньовані статор та ротор.
Переваги:
1.Двохшвидкісний редуктор, який дуже збільшує момент машини.
2.Інтелектуальний двигун,
--- бронювання обмоток якорю та статору.
--- констатний електронний блок на основі магнітного датчику.
--- підтримка обертів.
--- функція електронного захисту від перенавантаження: 15А, 3 С.