289.700.20H Підрізна пила двокорпусна HM D=100 F=20 K=2,8-3,6 Z10+10 5°ATB (CHROME)
Характеристики:
  • Кількість зубiв: 10
  • Товщина диска: 4.4
  • Посадковий діаметр: 20 мм
  • Діаметр диска: 100 мм
На складі 1
Код 289.700.20H
Бренд Cmt
    Покупка частинами (від 1000грн)
Підрізні пили - необхідний інструмент для розкрою ламінованих панелей, ДСП, ЛДСП, МДФ без сколів. Регульовані підрізні пили CMT дозволяють змінювати ширину паза за допомогою установки проставочних кілець між дисками пилки. Ми рекомендуємо використовувати регульовані підрізні пили для панелей з перепадами по товщині, гнутих панелей. Виступ підрізної пилки над полотном стола повинен бути не більше 3 мм. При роботі з більшою глибиною пропилу, ресурс підрізної пилки значно зменшується. Пильні диски серіі 289 CHROME відрізняються від стандартних 'підрізок' жорсткішим корпусом, зубами з тв. сплаву з вмістом хрому, спеціальним хромовим покриттям корпусу, що запобігає налипання бруду на пилку, і більш строгими допусками на биття. Працюють в парі з основним пильним диском і призначені для вибірки невеликого паза зі зворотного боку ламінованої панелі для запобігання сколів. Підрізна пила повинна вибирати паз на 0,1-0,2 мм ширше, ніж пропил основної пилки. ЗАСТОСУВАННЯ: Підрізання плит ламінованих. ОБЛАДНАННЯ: Форматно-розкрійні верстати з підрізним вузлом. МАТЕРІАЛ: ДСП, ЛДСП, МДФ, ламіновані панелі, HDF.
Кількість зубiв
10
Товщина диска
Посадковий діаметр
20 мм