Гайковерт акум. BSS18C12ZC-0 AEG, 18В, 0-2650об/хв,0-3100рух/хв,410Нм,1/2"square, 2,4кг
Характеристики:
  • Наименование (для сайтов): Гайковерт акумуляторний BSS18C12ZC-0 AEG
  • Конструкція: пістолетна
  • Виробник: Techtronic Industries (DIS) GmbH (AEG)
  • Тип: Гайковерти
  • Напруга живлення: 18 B (20 В)
Є на складі (Відправка 1-8 днів)
На складі 1
Код ---
Бренд AEG
    Покупка частинами (від 1000грн)
Гайковерт акумуляторний BSS18C12ZC-0 AEG Ударний гайковерт AEG 18V ½” дає крутний момент до 410 Нм, тож ви можете виконувати різноманітні роботи. Вагою всього 2,4 кг і співвідношенням розміру до ваги, ретельно розробленим для використання на робочих майданчиках, цей інструмент збалансований і зручний у використанні. Квадратний привід діаметром ½ дюйма, тож ви можете легко змінювати головки й перемикатися між роботами. - Всього 203 мм загальна довжина - 410 Нм максимальний крутний момент - Забезпечує до 0-3100 ударів за хвилину для високопродуктивної роботи - Індустріальної якості металевий корпус редуктора та шестерні забезпечують тривалий термін служби - ½″ квадратний шпиндель - Три світлодіоди для оптимального освітлення робочої області без ефекту тіней