Перфоратор акум. BBH18BL2-502C AEG, 18В, 2х5Аг, 0-1500об/хв, 0-5000рух/хв, Ø30/13/26, 2.5Дж, 3,08кг
Характеристики:
  • Наименование (для сайтов): Перфоратор акумуляторний BBH18BL2-502C AEG
  • Виробник: Techtronic Industries (DIS) GmbH (AEG)
  • Тип: Перфоратори
  • Напруга живлення: 18 B (20 В)
  • Вага+: 3.08 кг
Є на складі (Відправка 1-8 днів)
На складі 1
Код ---
Бренд AEG
    Покупка частинами (від 1000грн)
Перфоратор акумуляторний BBH18BL2-502C AEG - L-подібний SDS перфоратор для свердління отворів у бетоні діаметром до 26 мм - Енергія удару 2,5 Дж розширює можливості інструменту - Новий безщітковий двигун PROFLUX™ для підвищення ефективності - 4 режими роблять інструмент максимально універсальним - Функція відключення удару для свердління у дереві та металі - Гачок для підвішування зручний, якщо вам потрібно звільнити руки - Антивібраційна задня рукоятка для більш комфортної роботи - Технологія AEG PROLITHIUMION™ забезпечує захист від перевантаження, збільшуючи термін служби як акумулятора, так і інструменту