Гайковерт угловий акум. BSS18R38BL-0 AEG, 18В, 0-250об/хв, 3/8'', 74Нм, 1,52кг
Характеристики:
  • Наименование (для сайтов): Тріскачка безщіткова акумуляторна BSS18R38BL-0 AEG
  • Конструкція: кутові
  • Тип: Тріскачки
  • Напруга живлення: 18 B (20 В)
  • Вага+: 1,52 кг
Є на складі (Відправка 1-8 днів)
На складі 1
Код BSS18R38BL-0
Бренд AEG
    Покупка частинами (від 1000грн)
Тріскачка безщіткова акумуляторна BSS18R38BL-0 AEG Безщіткова 3/8-дюймова тріскачка AEG 18V забезпечує великий крутний момент для затягування гайок і болтів, послаблення жорстких кріплень у важкодоступних місцях. Ця компактна конструкція легко вписується у вузькі місця та використовує безщітковий двигун для створення 74 Нм крутного моменту (до 155 Нм крутного моменту відриву при додаванні ручної сили). Одношвидкісний редуктор дозволяє працювати зі швидкістю до 250 об/хв. Регулювання швидкості натисканням клавіші дозволяє впевнено контролювати робочий процес. Компактна та ергономічна конструкція з широкою клавішею роблять інструмент зручним та безпечним при виконанні найширшого спектру робіт Конструкція пелюсткового перемикача допомагає зменшити фізичне навантаження від надмірного використання. Квадратний хвостовик 3/8” підходить для стандартних ударних головок. .