Cвітлодіодна лампа акумуляторна DURAMAX-12 12W E27 6400K
Характеристики:
  • Цоколь: E 27
  • Кут: 200°
  • Ресурс роботи: 30.000 Hrs
  • Світ. Потік Lm: 1150 lm
  • Колірна температура світла: 6400K
Немає в наявності
Код 001-055-0012-010
Бренд Horoz Electric
Cвітлодіодна лампа DURAMAX-12 - LED лампа, яка є заміною стандартних ламп розжарювання, проте споживає значно менше електроенергії і істотно довше живе. DURAMAX відноситься до типу аварійних енергозберігаючих ламп, що дозволить вам у десятки разів економити електроенергію. Потужність лампочки – 12 Вт., що відповідає лампі розжарювання в 96 Вт. Вид цоколя - стандартний гвинтовий - Е27. Особливістю даної лампочки, є те що в її корпус вбудований акумулятор, який заряджається під час роботи лампи і спрацьовує при раптовому відключенні світла. Вона буде працювати на акумуляторі, приблизно 3 години.
Вона є чудовим рішенням для ринків, ресторанів, виставкових залів, галерей та музеїв.
Особливості DURAMAX-12 12W:
⦁ До складу не входить ртуть та інші шкідливі речовини.
⦁ Низьке енергоспоживання
⦁ Наявність літійного акумулятора - 3.7V 2200mAh Li-ion
⦁ Аварійний режим: 3 години (4,5 Вт, 500 lm)
⦁ Час зарядки: 5-6 годин.
⦁ Пожежобезпечна, завдяки низькому нагріванню діоду
⦁ Висока енергоефективність
Цоколь
E 27
Кут
200°
Ресурс роботи
30.000 Hrs
Світ. Потік Lm
1150 lm
Колірна температура світла
6400K
Розміри
154мм x 80мм
Потужність
Напруга живлення
Тип аккумулятора
Li-ION 2200 mAh 3.7V