Cвітлодіодна лампа PREMIER-10 10W E27 6400K
Характеристики:
  • Цоколь: E 27
  • Кут: 185°
  • Ресурс роботи: 25.000 Hrs
  • Світ. Потік Lm: 1000 lm
  • Колірна температура світла: 6400K
Ціну уточнюйте
Десь 2-4 дні
На складі 1
Код 001-006-0010-013
Бренд Horoz Electric
Бажаєте купити лампу?  У HOROZ ELECTRIC ми дбаємо, щоб кожен знайшов собі освітлення до вподоби. Наш асортимент включає широкий спектр лампочок за найкращою ціною. Незалежно від того, чи шукаєте ви світлодіодні LED лампи, люмінесцентні та галогенові лампи, ви можете знайти їх в HOROZ ELECTRIC. Відповідне освітлення є не лише елементом інтер’єру будь-якої квартири, офісу чи комерційного приміщення. Світло завжди допомагає створити атмосферу затишку, підкреслити деталі та статус. Якщо ви бажаєте максимально правильно використати освітлення в кімнаті, скомбінуйте декілька видів ламп та світильників. Оберіть наприклад: люстри, точкове освітлення, LED лампи, світлодіодні стрічки, настільні лампи та елементи декору. Cвітлодіодна лампа PREMIER-10 - LED лампа А60, яка служить заміною стандартних ламп розжарювання, проте споживає значно менше електроенергії і істотно довше живе. Лампа PREMIER стандартної форми груша для цоколя Е27 . Потужність лампи – 10 Вт . Вбудовані світлодіоди генерують яскраве, холодне світіння з колірною температурою 6400К . Цей тон відповідає полуденному сонячному світлу, підвищує активність, енергійність, налаштовує на діяльність, тому його частіше використовують в адміністративних будівлях (лікарні, школи, держустанови). Ця LED лампа з рівним комфортним для очей світлом, без пульсацій, що в свою чергу не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан. Призначена для всіх типів побутових світильників, люстр, торшерів, настільних ламп і інших освітлювальних пристроїв з патроном для цоколя Е27 . Підходить для загального освітлення житлових чи учбових приміщень, торгових залів і вітрин, промислових підприємств, тощо. Особливості: ⦁ До складу не входить ртуть та інші шкідливі речовини. ⦁ Економне споживання електрики ⦁ Пожежобезпечна, завдяки низькому нагріванню діоду ⦁ Висока енергоефективність ⦁ Довговічна - 25.000 год Якщо вам зручно купувати онлайн у вас є можливість замовити та одразу оплатити замовлення на нашому сайті. Для ще простішого пошуку ви знайдете фільтри за стилем, призначенням, розміром, потужністю, вартістю, тощо. Приємних покупок з HOROZ ELECTRIC.
Цоколь
E 27
Кут
185°
Ресурс роботи
25.000 Hrs
Світ. Потік Lm
1000 lm
Колірна температура світла
6400K
Розміри
112мм x 60мм
Потужність
Напруга живлення
Виробник
HOROZ ELECTRIC
Поки немає коментарів
Написати відгук
Виробник
Цоколь
E 27 E 27 E 27 Е 27 E 27 E 27 E 27 E 27 E 27 E 27 E 27 E 27 E 27 E 27 E 27 E 27 E 27
Кут
Ресурс роботи
Світ. Потік Lm
1000 lm
Колірна температура світла
Розміри
112мм x 60мм
108мм х 60мм 118мм x 60мм 112мм * 60мм ДхШхВ 138мм x 70мм 148мм * 80мм ДхШхВ 108мм х 60мм 118мм x 60мм 108мм*60мм ДхШхВ 112мм x 60мм 108мм х 60мм 148мм x 80мм 148мм x 80мм 138мм x 70мм 60мм х 107мм 118мм x 60мм 60мм х 107мм 138мм x 70мм 112мм x 60мм
Потужність
10 Вт
8W 12 Вт 15 Вт 18 Вт 8W 12 Вт 10 Вт 8W 18 Вт 18 Вт 15 Вт 9W 12 Вт 9W 15 Вт 10 Вт