Cвітлодіодна лампа PREMIER-10 10W E27 4200К
Характеристики:
  • Цоколь: E 27
  • Аналог лампи розжарювання: 80 W
  • Строк служби: 25 000 ч.
  • Тип світлодіодів: SMD LED
  • Кут: 160°
В наявності
На складі 1
Код 001-006-0010-033
Бренд Horoz Electric
Доставка
Самовивіз
  • Сьогодні
    1 шт
Біла Церква
  • вул. Привокзальна, 32А Вокзал
    17 шт
Доставка «Нова пошта»
Вартість відправки замовлення оплачується покупцем за тарифами перевізника.
Кур'єр Нова Пошта
Доставка «Укрпошта»
Оплата
Наш асортимент включає широкий спектр лампочок за найкращою ціною.
Світло завжди допомагає створити атмосферу затишку, підкреслити деталі та статус.
Лампа PREMIER стандартної форми груша для цоколя Е27.
Потужність лампи – 10 Вт.
Особливості:
⦁ До складу не входить ртуть та інші шкідливі речовини.
⦁ Економне споживання електрики
⦁ Пожежобезпечна, завдяки низькому нагріванню діоду
⦁ Висока енергоефективність
Цоколь
E 27
Аналог лампи розжарювання
80 W
Строк служби
Тип світлодіодів
SMD LED
Кут
Ресурс роботи
25.000 Hrs
Світ. Потік Lm
1000 lm
Колірна температура світла
4200K
Розміри
108мм*60мм ДхШхВ 112мм x 60мм
Потужність
Матеріал корпуса
пластик
Виробник
Гарантія
24 місяців
Поки немає коментарів
Написати відгук
Виробник
Цоколь
E 27 E 27 E 27 E 27 E 27 E 27 E 27 Е 27 E 27 E 27 E 27 E 27 E 27 E 27 E 27 E 27 E 27
Аналог лампи розжарювання
80 W
150 W 120 W 144 W
Строк служби
Тип світлодіодів
SMD LED SMD LED SMD LED
Кут
Ресурс роботи
25.000 Hrs
Світ. Потік Lm
1000 lm
Колірна температура світла
4200K
Розміри
108мм*60мм ДхШхВ 112мм x 60мм
112мм x 60мм 148мм x 80мм 118мм x 60мм 138мм x 70мм 118мм x 60мм 108мм х 60мм 112мм * 60мм ДхШхВ 138мм x 70мм 118мм x 60мм 108мм х 60мм 60мм х 107мм 108мм х 60мм 148мм * 80мм ДхШхВ 148мм x 80мм 112мм x 60мм 138мм x 70мм 60мм х 107мм
Потужність
10 Вт
10 Вт 18 Вт 12 Вт 15 Вт 12 Вт 8W 15 Вт 12 Вт 8W 9W 8W 18 Вт 18 Вт 10 Вт 15 Вт 9W
Матеріал корпуса
пластик
Пластик Пластик Пластик
Напруга живлення
170-250 В / 50-60Hz від мережі (220 В)