Cвітлодіодна лампа PREMIER-12 12W E27 3000К
Характеристики:
  • Цоколь: E 27
  • Аналог лампи розжарювання: 120 W
  • Строк служби: 25 000 часов
  • Тип світлодіодів: SMD LED
  • Кут: 160°
Ціну уточнюйте
Десь 2-4 дні
На складі 1
Код 001-006-0012-023
Бренд Horoz Electric
Бажаєте купити лампу?  У HOROZ ELECTRIC ми дбаємо, щоб кожен знайшов собі освітлення до вподоби. Наш асортимент включає широкий спектр лампочок за найкращою ціною. Незалежно від того, чи шукаєте ви світлодіодні LED лампи, люмінесцентні та галогенові лампи, ви можете знайти їх в HOROZ ELECTRIC. Відповідне освітлення є не лише елементом інтер’єру будь-якої квартири, офісу чи комерційного приміщення. Світло завжди допомагає створити атмосферу затишку, підкреслити деталі та статус. Якщо ви бажаєте максимально правильно використати освітлення в кімнаті, скомбінуйте декілька видів ламп та світильників. Оберіть наприклад: люстри, точкове освітлення, LED лампи, світлодіодні стрічки, настільні лампи та елементи декору. Cвітлодіодна лампа PREMIER-12  -LED лампа А60, яка служить заміною стандартних ламп розжарювання, проте споживає значно менше електроенергії і істотно довше живе. Лампа PREMIER стандартної форми груша для цоколя Е27. Потужність лампи – 12 Вт. Вбудовані світлодіоди генерують приємне та затишне, тепле, а саме жовтовато-біле світіння з колірною температурою 3000К . Ця LED лампа з рівним комфортним для очей світлом, без пульсацій, що в свою чергу не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан. Адже, для теплого відтінку світіння характерний заспокійливий ефект. Лампа призначена для всіх типів побутових світильників, люстр, торшерів, настільних ламп і інших освітлювальних пристроїв з патроном для цоколя Е27 . Підходить для загального освітлення житлових чи учбових приміщень, торгових залів і вітрин, промислових підприємств, тощо. Особливості: ⦁ До складу не входить ртуть та інші шкідливі речовини. ⦁ Економне споживання електрики ⦁ Пожежобезпечна, завдяки низькому нагріванню діоду ⦁ Висока енергоефективність ⦁ Довговічна - 25.000 год Якщо вам зручно купувати онлайн у вас є можливість замовити та одразу оплатити замовлення на нашому сайті. Для ще простішого пошуку ви знайдете фільтри за стилем, призначенням, розміром, потужністю, вартістю, тощо. Приємних покупок з HOROZ ELECTRIC.
Цоколь
E 27
Аналог лампи розжарювання
120 W
Строк служби
Тип світлодіодів
SMD LED
Кут
Ресурс роботи
25.000 Hrs
Світ. Потік Lm
1050 lm
Колірна температура світла
3000K
Розміри
118мм x 60мм
Кількість одиниць у наборі
1 шт
Матеріал корпуса
Пластик
Гарантія
24 місяців
Потужність
Виробник
HOROZ ELECTRIC
Поки немає коментарів
Написати відгук
Виробник
Цоколь
E 27 E 27 E 27 E 27 E 27 E 27 E 27 E 27 E 27 E 27 Е 27 E 27 E 27 E 27 E 27 E 27 E 27
Аналог лампи розжарювання
120 W
144 W 80 W 150 W
Строк служби
Тип світлодіодів
SMD LED SMD LED SMD LED
Кут
Ресурс роботи
25.000 Hrs
Світ. Потік Lm
1050 lm
Колірна температура світла
3000K
Розміри
118мм x 60мм
118мм x 60мм 108мм х 60мм 138мм x 70мм 118мм x 60мм 60мм х 107мм 60мм х 107мм 148мм * 80мм ДхШхВ 108мм*60мм ДхШхВ 112мм x 60мм 108мм х 60мм 148мм x 80мм 112мм * 60мм ДхШхВ 138мм x 70мм 108мм х 60мм 112мм x 60мм 112мм x 60мм 148мм x 80мм 138мм x 70мм
Кількість одиниць у наборі
Матеріал корпуса
Пластик
Пластик пластик Пластик
Гарантія
Потужність
12 Вт
12 Вт 8W 15 Вт 12 Вт 9W 9W 18 Вт 10 Вт 8W 18 Вт 15 Вт 8W 10 Вт 10 Вт 18 Вт 15 Вт
Напруга живлення
170-250 В / 50-60Hz від мережі (220 В)