Перфоратор акум. + RHC18/26BL, 18В, 2,6Дж, 0-1100об/хв +акум.4Аг-2шт, зарядний пристрій
Є на складі (Відправка 1-2 днів)
На складі 1
Код RHC18/26BL
Бренд Gtm
Штрихкод GTM
    Покупка частинами (від 1000грн)
Перфоратор акумуляторний:
Cистема кріплення інструмента - SDS-plus
Напруга живлення - 18 В,
Безщітковий двигун,
Енергія удару - 2,5 Дж,
Максимальний діаметр свердління в бетоні - 26 мм,
3 режими роботи + фіксація робочого інструменту в потрібному положенні і зміна його в режимі удару,
Реверс.
Комплектація: акумулятори 18В 4Аг*2шт, зарядний пристрій 18В 4А, кейс