Дриль-шурупокрут акум. DS18/50BL, 18В, 50Нм, 2шв +акум.2Аг-2шт, зарядний пристрій
Характеристики:
  • Патрон: 13 мм
  • Крутящий момент: 50 Нм
  • Напруга живлення: 18 B (20 В)
  • Емкость аккумулятора: 2 Аг
В наявності
На складі 1
Код DS18/50BL
Бренд Gtm
Штрихкод 6909444010047
Доставка
Самовивіз
  • Сьогодні
    1 шт
Біла Церква
  • вул. Привокзальна, 32А Вокзал
Доставка «Нова пошта»
Вартість відправки замовлення оплачується покупцем за тарифами перевізника.
Кур'єр Нова Пошта
Доставка «Укрпошта»
Оплата
Напруга акумулятора - 18 В,
Безщітковий двигун,
Крутний момент - 50 Нм,
Швидкозажимний металевий патрон - 13мм (18+1 положення),
Двоступеневий металевий редуктор - I=0-400, II=0-1400 об/хв,
Шпиндель на двох підшипниках,
LED підсвітка,
Комплектація: кейс, зарядний пристрій, акумулятор Li-ion 2А*год - 2шт.