Дриль-шурупокрут акум. DS12/38BL, 12В, 38Нм, 2шв +акум.2Аг-2шт, зарядний пристрій
Характеристики:
  • Індикація зарядки: є
  • Максимальна ємність акумулятора, А / ч: 2.0 Агод
  • Діаметр свердління у дереві: 26 мм
  • Діаметр свердління у металі: 10 мм
  • Кількість акумуляторів в комплекті: 2
Є на складі (Відправка 1-2 днів)
На складі 1
Код DS12/38BL
Бренд Gtm
Штрихкод GTM
    Покупка частинами (від 1000грн)
Напруга акумулятора - 12 В,
Безщітковий двигун,
Крутний момент - 38 Нм,
Швидкозажимний патрон - 10 мм (20+1 положення),
Двоступеневий металевий редуктор: I=0-400, II=0-1400 об/хв,
Індикатор заряду,
LED підсвітка
Комплектація: кейс, зарядний пристрій, акумулятор Li-ion 2А*год - 2шт.
Індикація зарядки
є
Максимальна ємність акумулятора, А / ч
2.0 Агод
Діаметр свердління у дереві
26 мм
Діаметр свердління у металі
10 мм
Кількість акумуляторів в комплекті
2
Наявність реверсу
Є
Режими роботи
безударний
Кількість режимів
20+1 Так
Стан товару
Новий
Патрон
Клас інструмента
Кількість швидкостей
Крутящий момент
38 Нм
Швидкість обертання
LED-підсвічування
Тип патрону
швидкозажимний
Напруга живлення
Тип аккумулятора
Li-Ion
Тип двигуна
Комплектація
зарядний пристрій,Кейс,2 акумулятори 12 В 2 Агод
Вага+
1.14 кг
Габарити паковання
180x52x185 мм