Дриль-шурупокрут акум. DSI18/60BL з ударом, 18В, 60Нм, 2шв +акум.2Аг-2шт, зарядний пристрій
Характеристики:
  • Максимальна ємність акумулятора: 2 Агод
  • Габарити (Д x Ш x В): 212x74x222 мм
  • Індикація зарядки: є
  • Діаметр свердління у бетоні: 10 мм
  • Діаметр свердління у дереві: 35 мм
Немає в наявності
Код DSI18/60BL
Бренд Gtm
Штрихкод GTM
    Покупка частинами (від 1000грн)
Напруга акумулятора - 18В,
З ударом,
Безщітковий двигун (професійний),
Крутний момент - 60 Нм,
Патрон - 13мм (22+2 положення),
Металевий редуктор,
LED підсвітка.
Комплектація: кейс, зарядний пристрій, акумулятор Li-Ion 2А*год - 2шт.
Максимальна ємність акумулятора
2 Агод
Габарити (Д x Ш x В)
212x74x222 мм
Індикація зарядки
є
Діаметр свердління у бетоні
10 мм
Діаметр свердління у дереві
35 мм
Діаметр свердління у металі
13 мм
Кількість акумуляторів в комплекті
Максимальна частота ударів
Наявність реверсу
Є
Режими роботи
Ударний
Кількість режимів
22 Так
Стан товару
Новий
Патрон
Клас інструмента
Кількість швидкостей
Крутящий момент
60 Нм
Швидкість обертання
LED-підсвічування
Тип патрону
Швидкозатискний
Напруга живлення
Тип аккумулятора
Li-Ion
Тип двигуна
Комплектація
Зарядний пристрій,Кейс,ручка,2 акумулятори 18 В 2 А*год