Кутова шліфмашина 125мм акум. AGC18/125BL, 18В, 3000-8500об/хв +акум.4Аг-2шт, зарядний пристрій
Характеристики:
  • Діаметр диска: 125 мм
  • Напруга живлення: 18 B (20 В)
Є на складі (Відправка 1-2 днів)
На складі 1
Код AGC18/125BL
Бренд Gtm
Напруга акумулятора - 18 В,
безщітковий двигун (професійне виконання),
діаметр диска - 125 мм,
забір повітря для охолодження двигуна із зони акумулятора,
редуктор зі зменшеними габаритами на кулькових підшипниках.
Комплектація: Кейс, зарядний пристрій, акумулятор 4А*год - 2шт.