Пила ланцюгова акум. CS18/127BL, 18В, шина 5"/12,7см, +акум. 4Аг, зарядний пристрій
Характеристики:
  • Максимальна ємність акумулятора: 4 Агод
  • Автоматичне змащування ланцюга: Так
  • Об`єм бака для змащення ланцюга: 0.04 л
  • Автоматичний натяг ланцюга: Немає
  • Розмір шини: 12.7 см / 5 дюйм
Є на складі (Відправка 1-2 днів)
На складі 1
Код CS18/127BL KIT
Бренд Gtm
Штрихкод GTM
Ланцюгова пила акумуляторна
Робоча напруга - 18 В;
Тип двигуна - безщітковий;
Довжина шини - 127 мм;
Систама автоматичного змащування ланцюга - так;
Об'єм бачка для змащування ланцюга - 10 мл;
Швидкість ланцюга - 10,5 м/с;
Вага - 2,3 кг.
Основні переваги:
система автоматичного змащування ланцюга,
гальмування ланцюга,
плавний пуск,
безщітковий двигун
Максимальна ємність акумулятора
4 Агод
Автоматичне змащування ланцюга
Так
Об`єм бака для змащення ланцюга
0.04 л
Автоматичний натяг ланцюга
Немає
Розмір шини
Кількість акумуляторів в комплекті
1 шт
Рівень шуму
96 дБ
Кількість ланок
29
Товщина ланки
1.0 мм