Пила ланцюгова акум. CS18/127BL, 18В, шина 5"/12,7см, кейс, КАРКАС (без АКБ і ЗП)
Характеристики:
  • Регульовані робочі оберти: 5400 об/хв і 7000 об/хв
  • Вага пилки без акумулятора: 1.2 кг
  • Довжина шини в комплекті: 12.7 см / 5"
  • Крок комплектного ланцюга: 0.3"
  • Максимальна швидкість ланцюга: 10,5 м/с
На складі 1
Код CS18/127BL_case_BARE TOOL
Бренд Gtm
Штрихкод GTM
GTM CS18/127BL - компактна та потужна акумуляторна ланцюгова пила професійного класу, яку розробили для обрізки дерев і кущів, а також садово-паркових робіт. Інструмент обладнаний безщітковим електричним двигуном, який живиться від стандартних акумуляторів GTM 18 В. Пила комплектується шиною довжиною 12.7 см і фірмовим ланцюгом.
Основні переваги GTM CS18/127BL:
Працює від стандартних Li-Ion акумуляторів GTM 18 В
Безщітковий двигун із системою плавного запуску
Електронне гальмо двигуна
Автоматичне змащування ланцюга під час роботи
Захист від перегріву
Захист від падіння і перевищення напруги
Стандартна комплектація:
Шина
Ланцюг
Інструкція
Кейс
Регульовані робочі оберти
Вага пилки без акумулятора
Довжина шини в комплекті
12.7 см / 5"
Крок комплектного ланцюга
0.3"