Пила ланцюгова акум. CS18/250BL, 18В, шина 10"/25см, КАРКАС (без АКБ і ЗП)
Характеристики:
  • Автоматичне змащування ланцюга: Так
  • Об`єм бака для змащення ланцюга: 0.09 л
  • Автоматичний натяг ланцюга: Немає
  • Розмір шини: 25 см / 10 дюйм
  • Кількість акумуляторів в комплекті: Немає
Є на складі (Відправка 1-2 днів)
На складі 1
Код CS18/250BL
Бренд Gtm
Штрихкод GTM
GTM CS18/250BL - компактна та потужна акумуляторна ланцюгова пила професійного класу, яку розробили для обрізки дерев і кущів, а також садово-паркових робіт. Інструмент обладнаний безщітковим електричним двигуном, який живиться від стандартних акумуляторів GTM 18 В. Пила комплектується шиною довжиною 25 см і фірмовим ланцюгом.
Акумулятор і зарядний пристрій до комплекту не входять!!!
Основні переваги GTM CS18/250BL:
Працює від стандартних Li-Ion акумуляторів GTM 18 В
Безщітковий двигун із системою плавного запуску
3/8' - крок комплектного ланцюга
10 м/с - максимальна швидкість ланцюга
Електронне гальмо двигуна
Автоматичне змащування ланцюга під час роботи
Захист від перегріву
Захист від падіння і перевищення напруги
Вага пилки без акумулятора всього 2.4 кг
Стандартна комплектація:
Шина
Ланцюг
Інструкція
Картонна упаковка
Автоматичне змащування ланцюга
Так
Об`єм бака для змащення ланцюга
0.09 л
Автоматичний натяг ланцюга
Немає
Розмір шини
Кількість акумуляторів в комплекті
Немає
Рівень шуму
97 дБ
Кількість ланок
40
Товщина ланки
1.1 мм