Лазерний верстат з ЧПК Cormak FIBER LF3015EU-3000W
Характеристики:
  • Рабочая зона, мм:: 1500x3000
  • Габарити (Д x Ш x В): 4780x2350x2000
  • Максимальна швидкість: 40 м/мин
  • Точность позиционирования: ±0,02 мм
  • Потужність: 3000 Вт (опция: 1000 Вт, 1500 Вт, 2000 Вт)
Немає в наявності
Код FIBER LF3015EU-3000W
Бренд Cormak
НАЙБІЛЬШІ ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРА:
  • безвідмовне оптичне волокно
  • немає швидкозношуваних частин
  • джерело волоконного лазера займає приблизно на 1/3 менше місця
Волоконний лазер
    • підвищує ефективність роботи на 80%
    • знижує вартість обслуговування на 70%
    • заощаджує 80% енергії
    • мінімізує споживання газу
    • економить місце у залі на 30%
Портал
  • Більший діапазон регулювання. Діапазон регулювання -10 мм ~ + 10 мм, точність 0,01 мм, підходить для різних типів плитки 0 ~ 20 мм.
  • Автоматичне регулювання фокусування (більше 3000 Вт) - Автофокус - Програмне забезпечення автоматично налаштовує лінію фокусування при різанні листів різної товщини. Швидкість автоматичного фокусування в десять разів вища за швидкість ручної.
    Екран дизайну IPAD
    Зварна станина з прямокутних профілів
Параметри різу
Фактичні параметри можуть відрізнятися залежно від технічних умов та матеріалів.
Рабочая зона, мм:
1500x3000
Габарити (Д x Ш x В)
4780x2350x2000
Максимальна швидкість
40 м/мин
Точность позиционирования
±0,02 мм