Y288.140.24E Пила підрізна однокорп.HM D=140 F=16 Z=24 K=3,1-4
Характеристики:
  • Кількість зубiв: 24
  • Посадковий діаметр: 16 мм
  • Діаметр диска: 140 мм
  • Тип: Пили підрізні
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
На складі 1
Код Y288.140.24E
Бренд Cmt
    Покупка частинами (від 1000грн)
Кількість зубiв
24
Посадковий діаметр
16 мм