S288.080.12H Пила підрізна однокорп.HM D=80 F=20 Z=12 K=3,1-4,0
Характеристики:
  • Кількість зубiв: 12
  • Товщина диска: 2,2 мм
  • Посадковий діаметр: 20 мм
  • Діаметр диска: 80 мм
  • Тип: Пили підрізні
Є на складі (Відправка 1-4 днів)
На складі 1
Код S288.080.12H
Бренд Cmt
    Покупка частинами (від 1000грн)
Кількість зубiв
12
Товщина диска
Посадковий діаметр
20 мм